Size bir telefon kadar yakınız
0850 303 74 74
Dil Seçin
en

Esenyurt Diş Hastanesi

26.07.2019
3 görüntülenme
Esenyurt Diş Hastanesi

Diş hastanesi, en son teknolojiye yatırım yapmakta ve 3D radyoloji, bilgisayar destekli tasarım ve üretim sunar. Hastanelerin içerisinde oral tarayıcı ve diş laboratuvarı ile kendi görüntüleme departmanı bulunur. Uluslararası en iyi uygulamalar ve hastaya özel sağlık hizmetleri ve tesisleri sağlayan Esenyurt diş Esenyurt Diş Hastanesihastanesi, genel diş hekimliği, diş hijyeni, çocuk diş hekimliği, kozmetik diş hekimliği, ağız cerrahisi, ortodonti, protez diş tedavisi ve periodontal tedaviyi kapsayan sekiz uzmanlık sunar.  Esenyurt diş kliniği her yaştan hasta için uzman oral tedaviye daha fazla erişim sağlamaya çalışmakta, bölgedeki artan diş bakım talebini yüksek kalifiye sağlık uzmanıyla karşılamaktadır.

Kaliteli Bir Yaşam için Sağlıklı Bir Ağız

Hasta bakımı, araştırma ve ağız sağlığı önleme konusunda lider olma vizyonuyla Esenyurt dişçi bilinçlendirme programları, genç yaşta başlayan toplumu önleyici bakım için en iyi yöntemler konusunda eğitmekte, toplumun farklı kesimleri için kaliteli diş bakımı sağlamaya odaklanmaktadır.

Bu nedenle, hizmetlerinin erişilmesini kolay ve güvenilir bulabilen uluslararası hastalar da dahil olmak üzere, günlük olarak en çok sayıda hasta için en uzmanlaşmış tıbbi hizmet sistemini sağlayan, büyüklük ve kapasite bakımından İstanbul’daki en büyük diş hastanelerinden biridir.

Esenyurt Diş Hastanesi Verilen Hizmetler

Diş hastanesi tedavi Diş hastanesinde lokal ve genel anestezi altında verilebilen birçok tedavi yöntemi sunulur. Esenyurt dişçi bünyesinde sunulan dental implantlar, diş köklerinin ve eksik veya hasar görmüş dişlerin yerine geçer. Prosedür, hasar görmüş veya eksik dişi, metal dişler vida benzeri direkler ve normal dişler gibi görünen ve çalışan yapay seramik dişlerle değiştirir.

İmplantlar bir diş için birkaç dişe veya tüm diş setine yapılabilir. Bu prosedürün sunduğu büyük ölçüde rahatlama ve bunun doğal dişlere çok benzemesi nedeniyle, dental implantlar, birçok kişi tarafından istenen bir teknik olarak görülmektedir.

Sedasyon Diş Hekimliğinden Yararlanabilir miyim?

Sedasyon ve Estetik Diş Hekimliği

Konforlu diş hekimliği olarak adlandırılan sedasyon hastayı germeyen bir diş ziyareti geçirmenizi sağlayacak güvenli ve etkili bir yöntemdir. Diş hekimi ziyaretinizdenbüyük bir endişe veya korku duyuyorsanız, sedasyon dişçiliğinden büyük ölçüde faydalanabilirsiniz. Estetik diş hekimliği ise basit diş beyazlatmadan karmaşık tam ağız restoratif diş tedavisine kadar kapsamlı kozmetik diş Beylikdüzü Diş Hastanesitedavisini kapsar.

Çekici bir gülümsemeye sahip olmamak sizi bilinçli ve tereddütlü hale getirebilir. Çünnkü gülüşünüz, görünüşünüzü etkiler. Parlak, güzel ve sağlıklı bir gülümseme sadece görünüşünüzü arttırmakla kalmaz, aynı zamanda öz güveninizi de artırır. Esenyurt diş hastanesi merkezinde ağız, diş ve çene sağlığı ile ilgili diğer diş tedavi yöntemleri de profesyonel bir şekilde uygulanır.

Esenyurt Diş Hastanesi Çocuk Diş Hekimliği

Diş Doktoru Diş bakımı söz konusu olduğunda, çocukların benzersiz ihtiyaçlarını anlamak önemlidir. Diş Hekimliği ana bilim dalı, çocuk tedavisi konusunda eğitim ve bilgi birikimi olan pediatrik diş hekimleri, periodontistler ve oral çene yüz cerrahları tarafından görevlendirilmektedir.

 

Hastaları ve ailelerini eğitmek ve rahatlatmak için ihtiyaç duyulduğunu asla kaybetmezken, gelişmiş ekipman, teşhis ve tedavi yöntemlerini kullanırlar. Esenyurt diş hastanesi sunulan kapsamlı pediatrik diş hizmetleri koruyucu ve onarıcı diş bakımı, hasta eğitimi, ağız çene ve yüz cerrahisi ve çocuklar ve ergenler için periodonti içerir.

Diş Hastanesinde Ameliyathane Olanakları

Bilinçli sedasyon ve özel ameliyathane olanakları sayesinde, özel ihtiyaçları, davranışsal sorunları ve diş bakımını etkileyen tıbbi sorunları olan hastaları tedavi etmek için olağanüstü bir donanıma sahiptir. Pediatrik diş hekimliği yenidoğan ile başlar. Bebek geliştikçe, sadece dişler değerlendirilmez, aynı zamanda oral yapıların büyümesi ve gelişimi de değerlendirilir. Ebeveynler, tipik gelişim sorunları ile birlikte önleyici tedbirler hakkında eğitilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Fahir dedi ki:

    Teşekkürler Paylaşımınız için.

  2. Akile Sezer dedi ki:

    Teşekkürler bilgilendirme için.

Arama

Whatsapp Line

Randevu